Mobil Uygulama Yapımı Hakkında Her Şey

Web Sitesini Mobil Uygulama Yapma

232

Web sitesini mobil uygulama yapma için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Mobil uygulamanızı yapmak için uzman bir kişiyle anlaşabilir ya da mobil uygulama geliştirme platformları aracılığıyla kendi uygulamanızı kendiniz yapabilirsiniz. Birkaç adımda kendi mobil uygulamanızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Web sitesini mobil uygulama yapma için birçok platform kullanılıyor. Bu platformlar arasında ise en çok MobiRoller platformu tercih ediliyor.

MobiRoller platformunun tercih edilmesinin pek çok sebebi var. MobiRoller ücretsiz üyelik ile mobil uygulamanızı yapabilirsiniz. Ancak ücretsiz versiyonlarda uygulama dosyalarına erişim sağlayamazsınız ve reklam geliri elde edemezsiniz. Bu nedenden dolayı, MobiRoller premium üyeliklerinden bütçenize uygun bir paketi seçerek çok daha profesyonel bir mobil uygulama yapabilirsiniz.

Premium üyelikler ile çok daha fazla arayüz tasarımı ve eklentiye erişebileceksiniz. Üstelik uygulamanızın dosyalarına erişebilecek ve dilerseniz reklam geliri elde edebilirsiniz.

Web Sitenize Mobil Uygulama Yapma Adımları

  • İlk önce web sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Mobil uyumlu değilse mobil uyumlu hale getirin.
  • MobiRoller platformuna üye olun.
  • Daha sonra platforma giriş yapın ve uygulama oluşturma adımlarını takip edin. Uygulama logonuzu ve sektörünüzü seçip ilerleyin.
  • Sonraki adımda dilerseniz ücretsiz arayüz tasarımını kullanabilir ya da ücretli tasarımları satın alarak kullanabilirsiniz.
  • Modüllerden “Web Sitesi” sekmesine tıklayın ve “Uygulamaya Ekleyin” sekmesine tıklayın.
  • Bu bölümde sitenizin URL adresini girin ve kaydedin.

Seçeceğiniz tasarım ve hızınıza bağlı olarak web sitesini mobil uygulama yapma işlemleri birkaç dakikada son bulur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.